Wysokiej klasy rower na każdą kieszeń

Jadąc codziennie samochodem do pracy nieustannie napotykamy na kolejne podwyżki cen paliw. Czy czekają nas czasy, gdzie litr benzyny będzie kosztował 6zł? Wydaje się, że nastąpi to na pewno i to szybciej niż może nam się wydawać. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej przesiadamy się na rowery. Podróż tym środkiem komunikacji może jest bardziej męcząca, ale z pewnością jest dla nas dużo zdrowsza, a do tego bezpłatna, co w dobie kryzysu gospodarczego może okazać się bardzo ważne. Problem pojawia się jednak bardzo często w momencie, gdy chcemy sobie kupić rower.

Jak już zapewne wiecie, kupowanie roweru w hipermarkecie absolutnie mija się z celem. Dostępne są tam faktycznie rowery bardzo tanie, ale to często najgorszy sort jaki tylko można sobie wyobrazić. Na jeszcze gorsze partie rowerów możemy tam trafić gdy zaczyna się okres komunijny. Wynika więc z tego, że po dobry rower trzeba się udać do specjalistycznego sklepu, gdzie ceny nie napawają wcale optymizmem. Na szczęście jednak mamy dziś także inne, dużo lepsze wyjście.

Jeśli nie jesteś zapaleńcem rowerowym i sprzęt ten służy Ci tylko do tego, żeby przemieścić się z punktu A do punktu B to rowery używane Warszawa będą dla Ciebie wręcz idealne. Nie mówię tutaj jednak o rowerach kupowanych z drugiej ręki, czyli na różnego rodzaju giełdach, aukcjach internetowych czy po prostu z ogłoszeń prasowych. To jest dobre wyjście dla tych, którzy na sprzęcie rowerowym po prostu się znają. Łatwo tutaj bowiem paść ofiarą oszustwa. Jak ktoś się nie zna to nie będzie w stanie ocenić czy kupowany rower nie posiada jakichś bardzo poważnych wad. Na rower wydać możemy więc niewiele, ale później wydamy majątek na jego serwisowanie.

Jest jednak jeszcze coś takiego jak komis rowerów, który zazwyczaj prowadzi jakiś dobry sklep rowerowy Warszawa. Tam rowery mogą mieć trochę wyższą cenę, ale na pewno nie będzie to majątek. Kupując w takim miejscu mamy po pierwsze pewność, że taki rower jest w pełni sprawny technicznie. Do tego komis zazwyczaj dodaje nam gwarancję na sprzedawany sprzęt, a taką przecież rzadko kiedy dostaniemy od zwykłego sprzedającego z ogłoszenia.

One thought on “Wysokiej klasy rower na każdą kieszeń

  1. Nadhia

    macie racje rrowey kross sa dla wszystki nie istotne w jakim wiku ja sam posaiadam krossa sign DS2 pzdrower i wszystki manikaów DS ;D

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>