Rowerowy bubel z marketu. Nie daj się oszukać

Każdy kto zastanawia się nad kupieniem dla siebie lub kogoś bliskiego roweru z pewnością planuje dokonać tego zakupu w jakimś hipermarkecie. Kupowanie rowerów w marketach jest szczególnie popularne w okresie komunijnym. Rower już od dawna jest i z pewnością długo jeszcze będzie idealnym prezentem komunijnym. Kupujemy rowery w marketach z powodu braku znajomości tematu rowerowego oraz chęci maksymalnego zaoszczędzenia na takim zakupie. Faktycznie kupowanie roweru w markecie może wydawać się bardzo atrakcyjne z racji niskiej ceny. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że kupienie roweru w markecie to szansa na przyniesienie z takich zakupów niesamowitego bubla?

Zastanów się nad tym nieco głębiej. Czy faktycznie za tak niewielkie pieniądze można wyprodukować wysokiej jakości rower i sprzedać go z zyskiem? Odpowiedź jest raczej oczywista. Oczywiście że nie. Jak więc kupić dobry rower, ale za niezbyt wygórowaną cenę? Może Cię to zdziwi, ale rowery używane to właśnie to czego poszukujesz. Zapewne powiesz teraz, że to idiotyczny pomysł, gdyż kto chciałby dostać używany rower na prezent? Po części masz rację, ale rowery kupowane w specjalnych komisach mogą nawet nie zdradzać tego, że pochodzą z drugiej ręki.

Kupowanie w komisach używanych rowerów to zdecydowanie najlepszy pomysł. Rowery od osób prywatnych mogą mieć ukryte wady, a do tego często nie prezentują się zbyt dobrze. Rowery używane sprzedawane w komisach rowerowych to jednak zupełnie inna klasa. Sprzęt ten trafia do takiego miejsca i przechodzi na początku gruntowny przegląd wraz z remontem. Dzięki temu rower może wyglądać jak nowy, dosłownie jakby sprzedawał go dobry sklep rowerowy Warszawa. Cena takiego roweru jest jednak dużo bardziej atrakcyjna. Oczywiście w komisie kupimy rower używany nieco drożej niż od prywatnej osoby, ale gra jest zdecydowanie warta świeczki. Na taki rower z komisu zazwyczaj udzielana jest nawet gwarancja. Masz więc pewność, że za naprawdę niewielkie pieniądze zakupisz sprzęt wysokiej jakości, który jeszcze długo Ci posłuży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>